NASZA RESTAURACJA

Czas na chwile wytchnienia. Pyszne przekąski, desery, napoje oraz wykwintne dania główne czekają na zwiedzających w naszej restauracji. Niepowtarzalne wnętrze lokalu wykonane w modernistycznym stylu sprawi, że atmosfera podczas posiłku będzie jeszcze przyjemniejsza. Jednakże to nie wszystko!

W weekendy w restauracji goszczą artyści prezentujący muzykę na żywo! Podczas gdy dorośli spędzają miło czas przy wyjątkowych brzmieniach muzyki oraz delektując się pysznym jedzeniem, dzieci mogą bawić się w specjalnej strefie restauracyjno-warsztatowej.

Dla zorganizowanych grup istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc.

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

NOWOŚĆ - LUNCH

MENU OKOLICZNOŚCIOWE - STANDARD

MENU OKOLICZNOŚCIOWE - PREMIUM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  • Jestem zachwycony. Wizyta w Państwa restauracji to niezwykłe przeżycie. Świetna i kulturalna obsługa a do tego niezwykle smaczne dania. Jednak tym, co najbardziej mnie zaskoczyło, była muzyka grana na żywo — po prostu.
    Edward Mączyński
  • Restauracja w Wytwórni Figur to miejsce, do którego na pewno niejednokrotnie powrócę. Szeroki wybór smacznych dań, z których każdy znajdzie coś specjalnego dla siebie. Wystrój w nowoczesnym stylu, niemniej niezwykle przyjemnym i ciepłym. Do tego muzyka na żywo, to było dla mnie prawdziwe zaskoczenie, które umiliło mi i moim znajomym czas spędzony w restauracji.
    Paweł Przybylski
  • Po zwiedzaniu figur woskowych wspólnie z dziećmi odwiedziliśmy restaurację Wytwórni. Muszę przyznać, że moje małe niejadki ze smakiem zjadły desery, które dla nich zamówiliśmy. Mąż również zachwycony i co najważniejsze — najedzony! Jestem przekonana, że jeszcze nie raz wrócimy do tego niezwykłego miejsca. Polecam wszystkim!
    Anna Gądowska

MUZEUM FIGUR - KIM JESTEŚMY

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową.

Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.