OFERTA SKIEROWANA DO SZKÓŁ

Drodzy opiekunowie! Jeżeli poszukujecie wyjątkowego miejsca, w którym wraz z waszymi podopiecznymi spędzicie miło czas to mamy dla Was coś specjalnego! W naszym muzeum figur czeka na Was plejada gwiazd, muzycy, aktorzy, postacie z popularnych bajek oraz wiele innych atrakcji. Od teraz każdy może spełnić swe marzenie, stając twarzą w twarz ze swoim idolem. Co więcej, zwiedzający mogą śmiało dotykać figur oraz robić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia!

Aby nabrać sił przed kolejnymi atrakcjami, zapraszamy opiekunów i dzieci do restauracji. Pyszne przekąski, napoje, desery oraz wykwintne dania główne z pewnością ucieszą każde podniebienie! Dodatkową atrakcją podczas wycieczek weekendowych jest muzyka na żywo, która uprzyjemni czas dorosłym, podczas gdy dzieci będą aktywnie spędzać czas w specjalnej strefie restauracyjno-warsztatowej.

Stając naprzeciw wymaganiom najmłodszych zwiedzających, przygotowaliśmy dla nich moc niezwykłych atrakcji. Warsztaty ceramiczne z animatorem to kreatywny sposób na zabawę, która pozwoli dzieciom puścić wodzę fantazji podczas tworzenia unikalnych form ceramicznych, które mali twórcy mogą zostawić sobie na pamiątkę. Dodatkowymi atrakcjami są interaktywne gry dla najmłodszych oraz zwiedzanie galerii sztuki.

Dla tych, którzy uwielbiają pamiątki przygotowaliśmy specjalny sklepik pełen oryginalnych figurek i innych gadżetów, które pozwolą wracać do najlepszych wspomnień z wyjątkowego dnia spędzonego w Wytwórni Figur!

ZWIEDZANIE MUZEUM

Przenieś się w świat bajek i filmów!

Czeka na Was podróż do czasów ludzi pierwotnych Arki Noe-go, Kleopatry oraz Księcia Mieszka pierwszego. Na fanów muzyki będzie czekał pokój muzyczny wraz z ulubionymi wokalistami i sceną, na której będzie się można poczuć jak gwiazda Rocka. Odwiedź świat Krainy Lodu i odległe bagna, na których mieszka Shrek z rodziną. Poznaj wioskę Smerfów i zrób zdjęcie z królem Julianem. Po wizycie u Batmana i królowej Kier odwiedź magiczny świat Avatara, by potem poczuć się jak prawdziwy artysta w Sali warsztatów ceramiczno-plastycznych.

To wszystko i dużo więcej będzie na Was czekać w Muzeum Figur Woskowo – Bajkowych w Poznaniu, przy ul. Piekary 22.

 

WARIANT I CLASSIC

 1. Zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem.
 2. Opieka animatorów.
 3. Warsztaty ceramiczno – plastyczne ( poznanie gliny oraz możliwości z jej wytworzenia).
 4. Pamiątkowe zdjęcie grupowe z bajkowym bohaterem.

Cena: 25 zł / dziecko

WARIANT II PREMIUM

 1. Zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem.
 2. Warsztaty do wyboru:
  • ceramiczno – plastyczne (poznanie gliny oraz możliwości z jej wytworzenia)
  • szkliwienie porcelany (kubka lub talerzyka)
  • odlew ręki woskowej
  • kulinarny kącik - wypiekanie bajkowych pierników
 3. Pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Cena: 39 zł

 

MUZEUM FIGUR - KIM JESTEŚMY

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety.

Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.

polski