URODZINY W WYTWÓRNI FIGUR

Szukasz pomysłu na niezapomniane urodzinowy dla Twojego dziecka? Doskonale! W Wytwórni Figur przygotujemy wymarzoną imprezę urodzinową!

Wytwórnia Figur przeniesie Twoje Dziecko do wymarzonej krainy, bo co może sprawić dzieciom więcej frajdy od spotkania z ulubionymi postaciami z bajek, i zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia ?

Na przybyłych gości w sali plażowej prócz słodkiego poczęstunek, będą czekały uśmiechnięte Panie animatorki, które przeprowadzą niesamowite warsztaty ceramiczne — których efektem będą kreatywne przedmioty stające się własnością małych twórców. Interaktywne gry i zabawy dopełnią ten niezwykły dzień radością i uśmiechem na twarzy każdego malca!

Powierz nam zorganizowanie Twojemu Dziecku tego wyjątkowego dnia, niech Ten Dzień zapadnie w pamięci na zawsze.

NASZA GALERIA

MUZEUM FIGUR - KIM JESTEŚMY

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety.

Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.

polski