WARSZTATY CERAMICZNE

Specjalnie dla najmłodszych gości przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję, jaką są warsztaty ceramiczne z animatorem. Zabawa z gliną to niepowtarzalna szansa poznania radości z tworzenia rzeczy niezwykłych. Warsztaty przyczyniają się do rozwoju zdolności manualnych a także poprawiają koordynację ruchową i spostrzegawczość dziecka. Wszystkie przedmioty wykonane przez uczestników stają się ich własnością, dzięki czemu mogą pełnić funkcję dekoracyjną lub stać się niezwykłym prezentem dla najbliższych.

Glina to materiał, który w doskonały sposób rozwija zdolności plastyczne. Wykonanie oryginalnego przedmiotu z gliny wymaga od małych twórców nie lada kreatywności i cierpliwości. Jednak tym, co najbardziej zachęca do udziału w warsztatach jest niesamowita zabawa i radość płynąca z samego procesu tworzenia!

NOWOŚĆ - WARSZTATY CERAMICZNE DLA DZIECI OD LAT 3


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wraz z premierą Wioski Smerfów, oraz powitaniem w Muzeum Harrego Pottera i Komnaty Tajemnic - zapraszamy na cykliczne warsztaty ceramiczne.

Pierwsze BEZPŁATNE zajęcia startują już 3 października, godz. 16:30! Zapraszamy dzieci od lat 3, zajęcia odbywają się w grupach wiekowych, do 8 osób.

Cena: 20 zł / zajęcia

Muzeum zapewnia moc atrakcji: zwiedzanie muzeum, warsztaty, zajęcia z animatorkami. Do Państwa dyspozycji jest również Restauracja!

NASZA GALERIA

MUZEUM FIGUR - KIM JESTEŚMY

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety.

Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.

polski