OFERTA SKIEROWANA DO SZKÓŁ

Drodzy opiekunowie! Jeżeli poszukujecie wyjątkowego miejsca, w którym wraz z waszymi podopiecznymi spędzicie miło czas to mamy dla Was coś specjalnego! W naszym muzeum figur czeka na Was plejada gwiazd, muzycy, aktorzy, postacie z popularnych bajek oraz wiele innych atrakcji. Od teraz każdy może spełnić swe marzenie, stając twarzą w twarz ze swoim idolem. Co więcej, zwiedzający mogą śmiało dotykać figur oraz robić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia!

Aby nabrać sił przed kolejnymi atrakcjami, zapraszamy opiekunów i dzieci do restauracji. Pyszne przekąski, napoje, desery oraz wykwintne dania główne z pewnością ucieszą każde podniebienie! Dodatkową atrakcją podczas wycieczek weekendowych jest muzyka na żywo, która uprzyjemni czas dorosłym, podczas gdy dzieci będą aktywnie spędzać czas w specjalnej strefie restauracyjno-warsztatowej.

Stając naprzeciw wymaganiom najmłodszych zwiedzających, przygotowaliśmy dla nich moc niezwykłych atrakcji. Warsztaty ceramiczne z animatorem to kreatywny sposób na zabawę, która pozwoli dzieciom puścić wodzę fantazji podczas tworzenia unikalnych form ceramicznych, które mali twórcy mogą zostawić sobie na pamiątkę. Dodatkowymi atrakcjami są interaktywne gry dla najmłodszych oraz zwiedzanie galerii sztuki.

Dla tych, którzy uwielbiają pamiątki przygotowaliśmy specjalny sklepik pełen oryginalnych figurek i innych gadżetów, które pozwolą wracać do najlepszych wspomnień z wyjątkowego dnia spędzonego w Wytwórni Figur!

ZWIEDZANIE MUZEUM

Przenieś się w świat bajek i filmów!

Za pomocą przekazu multimedialnego 3D poznaj dzieje powstania Świata oraz dinozaurów– dotnij szkieletu tyrannosaurus rex, odwiedź ludzi pierwotnych i poznaj ich ewolucję. Czeka na was podróż do czasów arki Noe-go, Kleopatry oraz Króla Mieszka -1-go. Na fanów muzyki będzie czekał pokój muzyczny wraz z ulubionymi wokalistami i sceną na której będzie się można poczuć jak gwiazda Rocka. Odwiedź świat Krainy Lodu i odległe bagna, na których mieszka Shrek z rodziną.

Poznaj wioskę Smerfów i zrób zdjęcie z królem Julianem.Po wizycie u Batmana i królowej Kier odwiedź magiczny świat Avatara, by potem poczuć się jak prawdziwy artysta w Sali warsztatów ceramiczno-plastycznych.


To wszystko i dużo więcej będzie na Was czekać w Muzeum Figur Woskowo – Bajkowych we Wrocławiu, przy ul.Piotra Skargi 18a (wejście od ul. Nowej).

 

WARIANT I CLASSIC

 1. Zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem.
 2. Opieka animatorów.
 3. Warsztaty ceramiczno – plastyczne ( poznanie gliny oraz możliwości z jej wytworzenia).
 4. Malowanie piaskiem.
 5. Pamiątkowe zdjęcie grupowe z bajkowym bohaterem.

Cena: 39 zł

WARIANT II PREMIUM

 1. Zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem.
 2. Opieka animatorów.
 3. Warsztaty ceramiczno – plastyczne ( poznanie gliny oraz możliwości z jej wytworzenia).
 4. Szkliwienie porcelany / odlew ręki woskowej - wcześniej podpisane prace zostaną wypalone w piecu i dostarczone kurierem do szkoły.
 5. Malowanie piaskiem.
 6. Pamiątkowe zdjęcie grupowe z bajkowym bohaterem.

Cena: 49 zł

 

INFORMACJE DODATKOWE

Szacowany czas zwiedzania Muzeum które mieści się na powierzchni 1500m to ok. 3h. Na terenie muzeum mieści się kącik z eko-lodami oraz sklepikiem z pamiątkami. Do każdego z 2 oferowanych przez wytwórnię wariantów można dokupić obiad w postaci zupy, drugiego dania i kompotu, w cenie 11,90 zł. Do każdego wariantu można dokupić odlew ręki woskowej w cenie 9,90 zł.

 

MUZEUM FIGUR - KIM JESTEŚMY

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety.

Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.