WYNAJEM FIGUR WOSKOWYCH

Pragniesz zorganizować imprezę, której Twoi goście nigdy nie zapomną? Zaproś na nią gwiazdy kina i muzyki. Twoja pociecha marzy o zabawie urodzinowej z potworami o nieludzkich mocach? Zorganizuj przyjęcie z bohaterami komiksów.

Z nami wszystkie jest możliwe. Zamów wybraną figurę woskową do domu lub wybranego lokalu i zaskocz swoich gości spotkaniem z wyjątkowymi osobistościami. Gwarantujemy, że impreza z figurami woskowymi na długo pozostanie w pamięci przybyłych gości!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

WYNAJMIJ FIGURĘ

parallax background
 

CHCESZ WYNAJĄĆ FIGURĘ WOSKOWĄ?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegółowe informacje.
 

MUZEUM FIGUR - KIM JESTEŚMY

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety.

Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.

polski