OFERTA SKIEROWANA DO FIRM

Prowadzisz firmę? Szukasz miejsca, w które zabierzesz swoich pracowników? A może właśnie planujesz niezapomniany wyjazd integracyjny? Jeśli odpowiedziałaś/eś twierdząco na któreś z powyższych pytań, z pewnością zainteresuje Cię oferta, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy! Z myślą o Tobie i Twoich pracownikach stworzyliśmy magiczne miejsce, w którym pobyt napełni radością osoby w każdym wieku!

Kilkadziesiąt super-realistycznych figur woskowych ze świata popkultury, kina, oraz bajek zapewni zwiedzającym przygodę, która na długo pozostanie w ich pamięci. Dla tych, którzy zechcą zabrać skrawek wspomnień do domu, czeka sklep pełen niepowtarzalnych pamiątek i gadżetów - spośród których każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego!

Dla zmęczonych przygodami gości przygotowaliśmy wyjątkowe i klimatyczne miejsce, jakim jest restauracja. Podczas gdy rodzice będą spędzać miło czas w swoim towarzystwie, dzieci rozpoczną niezwykłą zabawę w specjalnej strefie restauracyjno-warsztatowej. Wśród atrakcji czekających na najmłodszych znajdują się: warsztaty ceramiczne z animatorami oraz interaktywne gry, a także coś specjalnego dla młodszych i starszych koneserów sztuki - możliwość obejrzenia wystawy w naszej galerii!

MUZEUM FIGUR - KIM JESTEŚMY

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety.

Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.

polski